Ford Mondeo 1.8 tdi -96

Shitet nga: xoni 23 Pri 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
ford mondeo 1.8 tdi
posedon:
Klim
Airbag
drita xenon
felga aluminit jan fordit origjinal
4 goma te njeejta m+s
hapja e dyrve dhe gypekit me digitron ka edhe alarm
muzik mp3 kasetofoni dhe zushnikat kejt pioneer
vetura i ka shpenzimet shum te vogla
i pershtatshem edhe per pun edhe per familje
nuk hargjon as vaj filterat e e serviset e kryme
esht ne emer tem tgatantoj per dokumente
informata tjera thirr..044 128 143; 049 476 872

BAJM NDRRIM ME VETURA TJERA:
BMW, Golf 3, passat etj

JA VLEN......
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim