Ford Transit -ngjyra bardhe- furgon(kombi) -99

Shitet nga: Mexhit Vezaj 27 Shk 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR   3 200 EUR

Komuna: Prizren
Eshte ne gjendje shume te rregullte, i ruajtur me shume kujdes,ulse 2+1 dhe hapsira mbrapa per bagazh( i mbuluar),posedon regjistrim deri me 09/12/2015.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim