FORD CAPRI MK 2

Shitet nga: Edi 01 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Capri
Shes FORD CAPRI MK2 ne gjendje shume te mire me sallon lekure me motorr cosworth 2000cc turbo 260hp. Si dhe me pjese rezerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim