Ford courier 98

Shitet nga: Lumbardh 25 Shk 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
Shitet pikapi ne gjendje shum te mire teknike dhe me servis te kryer
Goma dimri
1.8 diesel
Regjistrim deri me 20.01.2017

Viber : +377 44 105 205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim