Ford pikap

Shitet nga: Lumbardh 24 Shk 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Courier
Ne gjendje te mire teknike i regjistruar deri me 20.01.2017 goma dimrit
Dhe gjtlitha paisjet percjellese.
Viber +37744105205
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim