Blejm Vetura Rks dhe plPa dogan Mercedes Bmw Audi

Shitet nga: Auto-24 Sot 02:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

13 700 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Explorer
Auto-24___>Njoftojm te gjithe te interesuarit qe kan nevoj ti shesin veturat e tyre qe nuk i perdorin i kan me defekte aksident ndeshje ose pa dogane me tabe te jashtme gjermane belge etj munsdi shitje me te shpejt tek kompania jon veturat i blejm vetem me dokumentacjon te rregullt defekt ose aksident nuk qon pesh qfare osht kontakto.. e_mail Auto-24@hotmail.com Viber _+38349888028____+38349300273 Viber_+38649300273 Telefon_+ Viber 044.865.125_________________________________________________________________________________________ Auto-24____________________________ bmw mercedes audi vw golf touran passat peugeot renault sch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim