Ford Fiesta URGJENT

Shitet nga: ford 18 Pri 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR   1 700 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
FORD FIESTA 1.2 BENZIN
VITI 1999
VETURA SA PO E ARDHUR NGA ZVICRA
VETURA PODESON KLIM CENTRALL ETJ...
VETRA TIP TOP SKA FJAL QDO SEN NE GJENDJE TE RREGULLT MRENA ASHTU EDHE JASHT DHE I PASTER SHUM NDRIN I MUNDSHEM
PER ME SHUM INFO
045 495 336
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim