SHES FORD FIESTA LIR DHE MIR

Shitet nga: ford 31 Mar 00:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

499 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Fiesta
Shes Ford Fiesta 1.6 dizell
eshte ne gjendje shum te mir me hargjime shum te vogla , dhe eshte shum praktike per vozitje !!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim