Ford Focus 1.8 tdci -04

Shitet nga: Ford Focus 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR   3 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 0 - 4 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Oferta vlen vetem per 1,2,3 Janar 2016 /

Shitet Ford Focus karavan 2004 /
Dizel 1.8 tdci (ci te kuqe) /
5 Shpejtesit manuale /
Klimatronik /
Dritat Xenon /
74 kW 100 PS /
Xhamat e perparme me rryme /
Pasqyret me rryme dhe nxemje /
Dyert centrall fabrikisht - orgjinal /
ABS /
AIR BAG /
Kasetofon me CD /
Board computer /
270.000 km te kaluara-te sigurta (Orgjinal) /
Regjistrim deri ne Maj 2016 /
Servisim i perfunduar i vajit , filterit te vajit , filterit te naftes , filterit te ajrit , rripit te motorit dhe 2 goma te perparme i kom ndru me te reja /
Nuk eshte nen hipotek,osht ne emrin tem /
Nuk ka ushtim te dizneve (shiko videon)
https://www.youtube.com/watch?v=1STj7vbwQng /
Vetem ka nevoje per polir dhe riparimeve te vogla ne karoseri /
Mundesi ndrimi me Touran 2004 (7 ulese) shtoje pare /
Vetem ne viber shkruani 049333428 /
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim