Ford Mondeo -02

Shitet nga: Erblin 25 Jan 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes veturën Ford Mondeo karavan i posa ardhur nga Gjermania i padoganuar , ngjyr e bardh , viti prodhimit 2002 , disel TDIC , klm 220000 . Klima , ABS , xhama automatike , goma të reja dhe tē tjera . Automjeti është në gjendje shum të mir dhe lirisht mund të them nuk ka nevoj asgje të riparohet për kët është e lejuar kudo të kontrolloni , gjendet e mbrojtur nē garazh.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim