Ford mondeo tdci 2002

Shitet nga: Ford 21 Tet 20:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Shes veturen ford mondeo tdci (ci) te kuqe. Vetura eshte ne gjendje shum te mire eshte e ardhur nga gjermania regjistrimi i pare ne ks. Posedon. Klim. Airbag. Te kaluara vetem 100 mije km (te sakta). Uleset lekur dhe me nxemje. Xhamat kolor (fabrikisht). Shofershajbnen me nxemje. Motorrin me zinxhir. Drita xenon Gomat te reja te saponderruara. Felne origjinal te fordit. Tempomat. Kuk per terheqje Manual 5shpejtesi. Servisin e sapokryer. 2 qelesa. Regjistrim deri ne shkurt. Nuk ka nevoj per asnje investim. Qmimi 4500 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim