Ford shum i mir

Shitet nga: Florent 04 Jan 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Mondeo
Vetura ka ardhur nga zvicra asht e bleme dhe e vozitun prej nje personi servisin gjeneral e ka pas ne gusht te vitit 2015 edhe mo su vozit ne kosov pres te interesum serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim