Tranzit 2.0 me Marrveshje

Shitet nga: Burim 14 Jan 23:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Transit
Vetura eshte ne gjendje shum te rujtun si mrena po ashtu jashte,nuk eshte hipotek,eshte pak i perdorur i ardhur nga gjermania dhe km i ka te garantune.Pres bleres serioz .Qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim