Golf 1 kabrio -84

Shitet nga: Valmir 24 Mar 08:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prizren
Shes Golf 1 kabrio 1.6 benzin me shpenzime shum te vogla ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujten siq shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim