Golf 2 dhe T2. -98

Shitet nga: Ajdin 04 Shk 11:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes Golf 2 ne gjendje shum te Mir.
Shes Kombin T2 ne gjendje shum te Mir.
Per me Shumm Info na Kontaktoni ne Tele.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim