Hyundai Santamo benzin -00

Shitet nga: besim 25 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Prizren
shes veturen hyndai santamo 4x4 per 7 persona.Ka klim ABS dhe Airbag,Vetura edhte ne gjendje shum te mir, Ka regjistrim der ne fund te majit 2015. Po ashtu bej ndrrim.
Mund te kontaktoni 049 608 955
Dhe ne viber 0041 76 759 68 96
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim