JAGUAR XJ8 BENZIN-GAZ MUNDESI NEDRRIMI

Shitet nga: Endri 18 Pri 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Jaguar
Modeli: XJ8
JAGUAR XJ8,LUNGO.VITI 2003 I BER KOMPLET MODEL I RI 2005 3.2 .BENZIN -GAZ SHUM EKONOMIKE.MAKINA KA VETEM 140000KM ORIGJINALE.MAKINA ESHT FULL OPSION SEDILJE NGJYR BEZHE ELEKTRIKE ME NGROHJE.AUDIO CD+BAGAZHIER ME 6CD.SENSOR PARKIMI MBRAPA.PASQYRA ELEKTRIKE.DRITA BIKSENON.DHE SHUM OPSIONE TE TJERA.MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET E BERA SI VAJ FLTRA MOTORRI +KAMJO FERROTA PARA DHE MBRAPA NUK KA NEVOJ PER ASGJE.TANI.MAKINA NDOLLET NE LEZHE.MAKINA KA DHE OPSION NDERRIMI.----VIBER---WHATSAPP---0697923400-----FACEBOOK---AUTO MOLLA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim