Jeep Cherokee -04 """"U SHIT"""" FLM MERRJEP

Shitet nga: Besim 22 Shk 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 600 EUR

Komuna: Prizren
Shitet vetura Jeep Cherokee 2776 cm3 Dizel
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer,pa asnje mangesi, ka regjistrim deri ne muajin 11-2015,..
Vetura posedon :Lekure,Dritare elektrike,Central,Klime,levizja e ulseve me butona me rryme,dhe shume gjera tjera..Vetura eshte 4x4,Goma te reja te sapo vendosura M+S,Servisin e ka te kryer komplet...Nuk bej ndrim


U SHIT...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim