Jeep Commander -92

Shitet nga: Anil Besimi 07 Mar 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Kerri e ka dogane te pagune eshte pa regjistrim denim nuk ka dhe me mundesi ndrrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim