Jeep Grand Cherokee -03

Shitet nga: Edi 14 Shk 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 200 EUR

Komuna: Prizren
Shitet automjeti Grand Cherokee 2.7 diezel 4x4 viti prodhimit 2003 me marsh automatik..automjeti esht ardhur para disa muajve prej CH dhe edhe ber doganimi dhe homologimi qe tani esht me targa te kosoves..posedon gjitha dokemtacionet e kontrollit teknik qe edhe ber ne CH si ndrimi vajit,filterave.gomave,etj etj.. qe i bje qe esht ne gjendjen perfekte!
-Posedon: *Marsh automatik *Tempomat *Klime perpara-permrapa
- *Gjamat elektronik *Karrikat me nxemje *Esp *ABS *Goma MS
- *Senzora parkimi *Kamer parkimi *DVD TVplus ne ulese per pasagjer permrapa
- *Ulese te lekures krem me rregullator elektronik *Airbag *Senzoret e shiut *Navigacion
- *Full opcion

Automjeti esht ne gjendje te rregullt dhe presim kontaktues serioz per me shum info tel 044-398-640.
Ju faliminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim