Jeep Grand Cherokee 3.7 - Benzin - Gas -05

Shitet nga: Sedat 16 Shk 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 000 EUR   9 000 EUR

Komuna: Prizren
Shes automjetin Jeep Grand Chereokee me ngjyre te kuqe, 3.7 benzin si dhe me gas (plin)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim