Jeep Grand Cherokee limit dhe pasat 2.0 -97

Shitet nga: Fidan AGA 13 Shk 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Shes jeep grand Cherokee limit me motor te mercedesit 300 disel eshte ne gjendje te rregullt.
Si dhe shes pasat 2.0 benzin plin I regjistruar qmimi 1.800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim