Kadett -85

Shitet nga: Kadet 17 Pri 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Opel Kadettt Karakteristikat

Benzin 1.3, Mbyllje Qendrore, Gomat e Reja, Regjistrim 1 vit, Gjamat e para Elektronik, Dritat e dhezjes automatike,
Amortizerat 95% tet 4-t, Pompen e ujit e ka te re te ndrrume, Rrypin e motorrit e ka te ri, Llagerat e rrypit te dhemzorve e ka te ri ma skurt vlla qeky qa osht as ma te mir a as me te keq nuk e baj.

Per Karaseri qeky qa asht dhe ka Dy lloj qmimesh
Me ket motorr osht Qmimi 750 euro
Me tjeter motorr tjeter osht 900 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim