U SHITTTTTT FLM MERRJEP

Shitet nga: ender 27 Shk 08:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Carnival
SHITET KIA-CARNIVAL
VITI PRODHIMIT 2005
ME TABELA RKS
REGJISTRIM DERI ME 04.11.2016
ME 7 ULSE
FELNE ALUMINI
KLIMA ME DY DALJE ,PERPARA DHE MBRAPA VECANT
NE GJENDJE PERFEKTE
(OSE NDROHET ME VETUR ME VOGJEL)

KONTAKT EDHE ME VIBER
+37744288990
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim