Kombi Kia Carnival LS Disel 2.9 i viti 2001 -01

Shitet nga: xxxx 20 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Prizren
Shes automjetin Kombi Kia Carnival LS 2.9 Disel ngjyrë te zezë, me shtate (7) ulëse, viti 2001, ne gjendje shum te mire teknike, I pa doganuar dhe regjistruar ne Kosovë.
Automjeti ka klim, ajerbeg xhamat elekteronik dhe dyert centrall, kurse radion me CD,
Automjeti është shum I let ne vozitje dhe I rehatshem edhe per rrug te gjata Automjeti është I ardhur nga Italia.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim