MERCEDES-BENZ ML 270 Cdi -01

Shitet nga: Elson 13 Shk 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prizren
Shes ML 270, CDIi viti prodhimit 2001, look 2003, FULL OPTION...makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe gjenerike, me te gjitha sherbimet e kryera,,,,Makina eshte ngjyre blu e erret, kambio manuale (6 marshe + R ) me lekure bezhe nga brenda, kondicioner ,airbag, abs, asr, me sensor parkingu, fenere xenon, me 227533 km origjinale, disce alumini, goma te reja, sendilje me ngohje, me navigator, pasqyra dhe xhama elekrik. taksa dhe siguracion te paguara.... cmimi 6000 Euro, i diskutueshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim