Mazda 323 -91

Shitet nga: enis 06 Mar 20:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Prizren
Vetura eshte ne gjendje te rregullt eshte 1.3 16v benzin ka hargjimet e vogla ka goma t rreja dhe servisi e ka te kryer.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim