Mazda 323 pa dogan--viti-97

Shitet nga: mazda 323 06 Pri 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   600 EUR

Komuna: Prizren
Shes apo ndrroj mazda 323 16 ventilsh viti prodhimit 1997
Eshte pa dogan ka klim ne gjendje te rregullt i ardhun nga zvicra
1.8 benzin kater dyersh pa asnje defekt gjithqka tip top si veturat e zvicres mo po dihet
ndrrim bojm mvaret diqka qem konvenon per me shum informata rreth vetures
044-235-198 ose viber
Qmimi i vetures me marveshje
Ka klim te mbushur
ka goma te reja flak si dhe fellne shum te mira i bajn edhe vw shikoni fotot verejtje
Vetura nuk ka rregjistrimIphone5s
iphone 4s
galaxy 5
Galaxy 4
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim