Mercedes -86

Shitet nga: A.BERISHA 09 Shk 08:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prizren
vetura esht ne gjendje te regult dhe tabelat i ka te qlajmruar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim