Mercedes -04

Shitet nga: mondi 20 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shes.makinen Benz Clk270 cdi Avangard viti 2004 .Nafte,mi gjitha kushtet makina ka vetem 128 km.me letra italiane .kam dhe lancen qe shikoni foto .vitit 2006.full full. 135 km.kontaktoni.me ocap .viber .tel. 00393290985481.kam dhe makina tjera .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim