Mercedes 190 dizel -85 rks deri me 22 04 2017

Shitet nga: Hasan 03 Maj 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prizren
Shitet dhe nderohet Mercedesi ka regjistrim deri me 22 04 2017
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim