Mercedes 200 diesel -88

Shitet nga: Mexhit 29 Qer 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prizren
Shes veturen mercedes Benz ne gjendje te rregull teknike siq po e shihini edhe ne foto eshte I rujatshem si mbrenda dhe jasht , vetura posedon regjistrimi deri me 10-08-2015.Presim blers serioz si dhe bejm ndrrim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim