Mercedes 200 dizel -87

Shitet nga: oli 03 Mar 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Prizren
makina eshte ne gjendje shume te mire pune.ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.taksa te paguara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim