Mercedes 208 -96

Shitet nga: kreshnik 02 Mar 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
shess kombin Mercedes 208 ne gjendje te mir dizel 2.4 punon maqina shum mir per blers sejoz ndrim me ndonje ker te vogel kshtu qe lajmrohuni ne tel 045 716 760 dhe nrr e vibr tjetr 045 670 877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim