Mercedes 300 Turbo Dizel -88

Shitet nga: Flamuri 16 Mar 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Prizren
Mercedes 300 TURBO Dizell.
Viti prodhimit 1988
I klimatizuar
Karrikat e lekures me nxemje
Vetura eshte ne gjendje shume te mire
Eshte e regjistruar dhe ka regjistrm deri ne fund te muajit gusht
Bej edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim