Mercedes Benz E 300 Blue TEC Avantgarde -08

Shitet nga: senat 01 Krr 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR   10 500 EUR

Komuna: Prizren
MERCEDES-BENZ E 300 BlueTEC Avantgarde


pa dogan esht e ardhun nga chAUTOMATIK - TIPTRONIK

GJOMAT ELETRONIC

KOMANDA NE VOLLAN

DVD

NAVIGACION

SHIBER

SENSORA PARA DHE MBRAPA

KARRIKET ME TE FTOFME DHE

KARRIKAT ME NXEMJE

FELLNE 18 original te AVANGARDIT

GOMA 245 / 40 / 18

ESHUM SENE TE TJERA

ESHT I RUAJTUR SI JASHT ASHTU EDHE BRENDA

* AVANGARDE *

VETURA GJINDET NE MAQEDONI PER MOMETIN NE GOSTIVAR

PER ME SHUMM IFORMATA NE 0038972542333 VIBER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim