Mercedes Benz E220 U SHIT

Shitet nga: Arti 10 Mar 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Mercedes Benz E 220
Shes Veturen
i po sardhur nga austria vetura është
ne gjendje te mrekullueshme
Vetura posedon

ABS
ARBEG
KLIM
MANUAL
ELEKTONIK
KOMFORNIN LEKUR TE ZEZ SHUM TE BUKUR DHE TE RAHATSHME
NJEKOSISHT KA RADIO TE MIR
GOMA 15 TE MIRA ( MS )
PER ME SHUM KONTAKTONI NE NUMRAT E TEL :

+38649598799 VIBER ARTI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim