Mercedes-Benz 190E 2.3 -92

Shitet nga: Cen 15 Mar 08:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prizren
shes veturen mercedes 190E 2.3 i shtrengun dhe shumm i rujtuni posa ardhur nga Svicra email apo viber +41764475353
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim