Mercedes Benz E220 -99

Shitet nga: Nardi 14 Mar 00:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prizren
Mercedes Benz E220. Kamie Automatike. Dizel. CDI. 1999. Makina Posedon Telefon Dhe Bazho. Pilot automatik. Shum ekonomike. Konsumi 6 litra per 100km , Elegance , srs, esp , abs , kondicioner me klime , mbyllje qendrore E Gatshme per te gjitha provat. Taksa dhe Letra te Paguara. Pranojm Ndrrime Me Makina Te llojit : Audi A4-A6, Ml270. S320. Te vitit 2000 e lart. Makina Gjendet Ne Durres Ne Shqipri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim