Mercedes 190

Shitet nga: mercedes 190 24 Tet 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
shes urgjent mercedes 190 benzin-plin,vetura eshte shume ekonomike 5ero ne 100km,mercedesi ofron komoditet dhe rahati ne vozitje.Sapo te provoni do te bindeni per vlerat qe ka.E shes urgjent pasi qe kam nje vetur tjeter.

Nr kontaktues ne viber:049877026

qmimi 700 euro-shitet urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim