Mercedes benz 190 regjistrim edhe 7 muj

Shitet nga: Leutrim 19 Tet 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 550 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes benz 190 ne gjendje te rregullt
Punon shum mir si motorri ashtu dhe ndrrusi shpecive eshte ne gjendje te rregullt regj deri ne prill te 2016 mbyllje qendrore viti prodhimit esht 86 radion me fllesh dhe mermorie per info me hollsisht kont 044 450 486
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim