Mercedes-benz 190D

Shitet nga: Mercedes 03 Pri 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shitet dhe ndrrohet vetura mercedes-benz 190 dizel viti 1986 posedon centrall,shiber,gomat e mira regjistrim deri 5 janar 2017 ndrrim i mundshem me vetura pa dogan dhe rks nese na konvenon si opel zafira pasat 4 etj
049/734/549
044/269/046
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim