Shitet Mercedes 190

Shitet nga: Jeton Kabashi 08 Jan 02:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Mercedesi eshte ne gjendje shum te mire hargjime shum te vogla regjistrimi I skaduar qmimi 1200 I diskutueshem per me shum tel 049900299 dhe 045587609
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim