MERCEDES Vito

Shitet nga: Ergin 23 Jan 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
2.5 Cdi (DIZEL)
Klime
Guma te dimrit dhe veres
Regjistrim edhe 6 Muaj
5 Ulse
Ndrim i mundshem me veture te vogel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim