Mercedes benz

Shitet nga: Mercedes 05 Shk 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Viti: 70-at
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes mercedes benz 200 D .. Vetura esht ne gjendje shum te rregullt . Trapin e ka te ndrrun gumat e dimrin dhe nuk ka nevoj per asnje investim per me shum informata : 045 616 271
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim