Shitet Mercedes 2000 1.9

Shitet nga: Sami Hallaqi 28 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Vetura ne shitje
eshte shum e ruajtur si brenda ashtu dhe jasht
vetura eshte 1.9 benzin
mund te thirrni prej ores 13:00 deri ne 20:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim