Shes veturën Mercedes-benz urgjent

Shitet nga: Besim 11 Mar 08:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 200 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 220
Shes Mercedesin ne gjendje shume te mire 200000 mije te kalum regjistrim ka deri 21 09 2016 Mercedesi eshte si po e shihni ne foto ne gjendje shume te mirë është automatik dhe benzin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim