Vito Frigo

Shitet nga: Vito 16 Mar 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 230
Vito eshte me friz (i punon frigo). Me dogan dhe ka regjistrim. Kontakto 049 250-250
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim