mercedes benz

Shitet nga: agroni 26 Tet 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 1982
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 240
Mercedesi osbt nemer tem por i qlajmruar me koh pa denim ok komlet osht me sene te veta orginal dhe osht ne gjendje shum shum te mir dhe osht i pa vozitur qe ni koh te gjat osht tuj nejt ngarazh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim