Mercedes 250 dizel -91 ujtrun jasht dhe mrenda

Shitet nga: naser mamusha 17 Nën 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1991
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Prizren
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
- Mercedes 250 Dizell ,

- Viti i prodhimit 91

- Vetura esht ne gjendje shum shum te mir teknike , i ujtrun jasht dhe mrenda.

- Vetura ka regjistrim rks centralla allarm shiber ABS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim